זה רעיון!

מתנה קטנה תמיד באופנה

מתנה שיווקית, אפשר לקנות לבד. אבל רצוי לתת לי לחשוב על רעיון קולע עם שורת-מחץ. שי-פרסומי שמקבלים, מחייכים ומצלצלים להזמין. כי אנשים אוהבים לקבל מתנות במתנה.

שי צנוע, משיג לפעמים יותר מקמפיין יקר במדיה. בקיצור אומרים גיב-אווי GA.

אפשר להעניק אותו בקופה במעמד הקניה, לצרף להזמנה, לשלוח בחגים או לפני מבצע. מתנה עסקית מוכרת כמובן לצרכי מס-הכנסה. כך שמרויחים פעמים.

טעמו המפתה של השי, נשאר הרבה אחרי שהקניה נשתכחה מהלב. בין אם זה במגנט-למקרר, סטיקר, משהו שמשחקים בו, מניחים על השולחן או על מדף שכולם רואים. על-גבי המתנה, חשוב להדפיס לוגו ודרכי-יצירת-קשר. שידעו איך לחזור לקנות רק אצלך.

השי העסקי, יכול לשמש גם לקניה חוזרת עם הטבה השמורה, רק למי שמציגים אותו. כך ממגנטים את הלקוחות לשוב לקניה/הזמנה חוזרת. שיגידו YY איזה יופי של שי.

לא לשכוח-לקוחות מחייכים, זאת מתנה!

שי-לעסק. מתנה-ללקוחות. רעיון למבצע. חלוקת מתנות.. GA. מתנה פרסומית. שי ממותג. מתנה עם סלוגן. מתנה

שי על כל קניה. קונים חלוקה בידי דיילות. חלוקה בידי דיילים. מתנות קטנות. שי לחג. סטיקר. מגנט-למקרר. שי צנוע. מתנה עסקית.

 

הספר הירוק מאת א. גרין  
כולם מדברים על עולם ירוק יותר במובן האקולוגי, כי אומרים שאם ממחזרים, עושים טובה לסביבה, אבל זו רק דרך אחת להסתכל על הצבע הצמחי ביותר בעולם

 

 

 

ביז-נס מאת אדם מורגן
האם יש אבקת קסמים שמביאה את ההצלחה? איך זה שהעיתונות הכלכלית מלאה בכותרות על חברות עלומות שנמכרו במליונים ואתה לא שותף לחגיגה?

שי-לעסק. מתנה-ללקוחות. רעיון למבצע. חלוקת מתנות. GA. שי ממותג. מתנה עם סלוגן. מתנה על כל קניה. קונים ומקבלים. חלוקה בידי דיילות. חלוקה בידי דיילים. מתנות קטנות. שי לחג.

    דילוג לתוכן